Nowy numer telefonu!

786 86 99 95
rejestracja
pn-pt 8:00 - 20:00
Nowości
Badania przeciwciał alergicznych z surowicy krwi po 20 alergenów pokarmowych, wziewnych i mieszanych, bez ograniczeń wieku i specjalnego przygotowania.

- Badanie endoskopowe trzeciego migdałka (adenoidu) u dzieci od 4-5 roku życia, po uprzednim umówieniu się telefonicznie na badanie - Przygotowanie do operacji zatok z...
Rozwiążemy problem z Twoim nosem, zatokami i alergią.

Laryngolog Katowice
- doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk

Doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk to specjalista laryngolog i alergolog. Podstawowym zakresem leczenia prowadzonego w Ośrodku Leczenia Alergii są zapalne i alergiczne schorzenia górnych dróg oddechowych i ich wpływ na astmę oskrzelową i inne przewlekłe stany zapalne oskrzeli. W tym celu wykorzystywane są najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia. Drugim zasadniczym terenem działania jest diagnostyka alergicznych schorzeń dróg oddechowych i skóry oraz prowadzenie leczenia chorób alergicznych m.in. poprzez odczulanie.

W ciągu ponad 30 lat praktyki lekarskiej dr n.med. Wojciech Kaniuk zdobył duże doświadczenie praktyczne, uzupełniane systematycznie poprzez udział w ponad 100 krajowych i zagranicznych kursach, konferencjach i szkoleniach.

Dr Kaniuk wykonuje ok. 4000 porad z zakresu alergologii i laryngologii rocznie oraz ok. 200 operacji endoskopowych nosa i zatok przynosowych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij